Кому віддати запчастини від мобілок?

У вас є сервісний центр з ремонту мобільних, радіотелефонів, смартфонів або ж ви надаєте самостійно ремонтні послуги цих гаджетів? Швидше за все, у вас накопичилась достатня кількість, що називається запчастин, різних плати мобільних телефонів, які вже нікуди дівати. Часом буває, що дешевше купити новий телефон, ніж лагодити старий. І ось, лежать ці плати, пил збирають, а ви й не здогадуєтеся, що цей «мертвий вантаж» теж можна перетворити в гроші. А у багатьох з вас зберігаються мобілки, радіотелефони цілі. Вони не працюють, вийшли з ладу, або ж просто морально застаріли. Їх ніхто вже не купить для прямого призначення. Навіщо вони вам?

Ми пропонуємо нову послугу — купівлю плат мобільних телефонів, смартфонів за найкращими цінами в Україні. Скупаємо плати до будь-яких телефонів в будь-якому стані, будь-якого року виробництва, різних марок.

З нами працювати не тільки вигідно, але і надійно!

Ми пишаємося своєю бездоганною репутацію, тож завжди чесні з нашими клієнтами, співпраця ґрунтується на договірних відносинах. Працюючи без посередників, ми можемо запропонувати високу вартість на плати. Якщо вам потрібна допомога наших операторів, щоби уточнити ціни або ж будь-які інші питання щодо співпраці — зателефонуйте нам.

image

З ким ми працюємо

Наша компанія співпрацює з усіма особами, будь-якої форми власності: з приватниками, які мають один або кілька гаджетів, з юридичними особами, які бажають продати нам великі та особливо великі партії. При цьому для організацій ми можемо надати послугу самовивозу.

  • Відеокарти
  • Материнські плати
  • Пам’ять з жовтої та білої ламели
  • Плати з жорстких дисків
  • Процесорні плати
  • Деякі види плат мобільних телефонів і смартфонів
  • Різні плати комп’ютерів, планшетів, ноутбуків і інших електронних пристроїв.

 

Це приклад цитати на сайті